Založit webové stránky nebo eShop

                               Máme nová koťátka !!!!  Více informací v záložce VRH  E                         Pokud máte o koťátko z naši chovné stanice zájem , můžete si je předběžně rezervovat.

 

                                                            

 

21.10.2017

Po roce jsem měla možnost navštívit naši kočičku v rodině kde žije. Moc jsem se těšila. Návštěva předčila mé očekávání. Kočička si žije jako komteska , přesně tak jak se jmenuje - Comtesse Kato Paradizo

                            

                                  

12.9.2017

Fotky našich koťátek z posledního VRHu v jejich nových rodinách.

                         Dashuri ( Surinka)                               Donatello ( Doník)                       Desiree ( Dessi) +  Damon ( Morisek)

 

                                                               

                                                                 Dianthe ( Didinka ) + Donatello (Doník) + Bonetti Fabio ( vpravo - 2 roky)

  

2.9.2017

Navštívila jsem chovnou stanici kde působí naše kočička Beatrix Princess . Zrovna má koťátka. Byl to velmi příjemně strávený den ve společnosti kočičky a jejich koťátek. Dokonce jsem s nimi spala . Moc jsem si to užila . Bettynka je stále velice mazlivá a milá kočička a vzorná matka. Moc děkuji za vzornou péči o kočičku Romaně a jejímu manželovi.

                                                  

 

17.8.2017 

Naši kocourci Alvin a Alberto z VRHu A  brzy oslaví své 3.narozeniny.  Majitelka Alberta ( Bertíka) mi tento týden poslala jeho momentku. Bydlí až v Anglii, takže už ho asi nikdy neuvidím, ale vím že je v pořádku a to je důležité . Druhého kocourka Alvina jsem dnes navštívila. Ten naopak bydlí v nedaleké vesnici . Už to začíná být takovým hezkým zvykem, že se s jeho majiteli domluvíme na návštěvě v době jeho narozenin. Z Alvinka mám velkou radost. Je moc krásný a mazlivý jako malé koťátko. Přitom váží 6kg.

   Alberto ( Bertík, Bertie)                                                       Alvin (Alvinek)

 

 

24.7.2017                    Všechna naše koťátka našla nové domovy. 

                                                                                         Damon                                               Donatello                                                   Dianthe

                                                     

                                                                Dashuri                                                              Desiree

                                                    

17.6.2017 

V červnu oslavily narozeniny naše dvě barmské kočičky . První je Ysabelka . Oslavila 4 roky . Je to maminka našich všech koťátek. Moc za ni děkuji Romaně z chovné stanice Charlesbur. Protože kočičku takovéto povahy jsme mezi naše kastrované kluky potřebovali. Ysabelka si s nimi s přehledem poradí a navíc je to velice mazlivá a hodná kočička a taky vzorná maminka. Ysabelka se taky hezky chová na výstavách . Získala titul Interšampion, ale více ji nechci vystavovat. Druhý je kastrát Oskar . Oskárek už má 7 let. Byl náš první barmský kocourek. Díky němu jsem sjezdila kus světa. Oskar získal ve své kategorii titul nejvyšší - Supreme Premior. Díky němu jsem poznala spoustu nových přátel . Teď už Oskara nevystavuju , ale možná se někdy ukážeme v kategorii Veterán.

 

                                                                          

                                                   

31.3.2017    

Dnešním dnem už máme doma dva 8-mi leté veterány.  Ten druhý je Whiskey Bell Arden . Pořizovali jsme si ho jako parťáka k Bonnymu. Wiky byl dlouhou dobu stejně jako Bonny neuznaná barva , proto jsme nejezdili na výstavy. Po uznání jeho barvy se zúčastnil 4 výstav ( na jedné výstavě ve dvou kategoriích) a výsledek byl  5x Nominace do BIS a 4x Best in show . Teď už se možná občas objevíme v kategorii Veteráni. Jinak už Wikyho vzhledem k jeho věku nechci vystavovat.

 

                                           

                                                                                                                                                                                                                         

5.3.2017

 Dnes oslavila naše koťátka z VRHu C  1 rok života. Zlatíčka přeju Vám hodně zdravíčka a krásný život jako máte doposud. ♥♥♥

                                                                                 

                                   CEDRIC                                                                                                        CRISTIANO

 

                                                                                                                                                        CATHLEEN                                                  COMTESSE                                                             CAMMI   

 

25.2.2017

Naše koťátka už mají 11 týdnů. Některá už jsou rezervovaná , ale některá na své mazlitele teprve čekají.

                                                                                

Dianthe (Dianka, Dína, Dinuška)                  Desiree ( Desinka, Desi )                     Donatello ( Doník, Donny)

                                                                    

                                           Dashuri ( Suri, Surinka)              Damon ( Damonek, Montík, Monty)

18.2.2017

Koťátka mají za sebou 1.očkování , které zvládla na jedničku. Je jim 10.týdnů a jsou  čím dál více mazlivější a mazlivější.

 

5.2.2017

Už máme 8 týdnů .

 

 

 

4.2.2017

Naše koťátka dělají stále větší pokroky. Jsou už taky dost velká . Běhají jako malé tryskomyši. Jsou aktivní při hraní s míčky, mávátky . Už papají i granulky. Ale hovězí masíčko jim chutná nejvíce a samozřejmě ještě chodí za maminkou pro mlíčko. Taky mají rádi tvaroh a strouhaný sýr. V posteli mám čím dál méně místa . Ráno se vzbudím a všichni leží kolem mě a spinkají. Jsou to broučci. Bude těžké se s nimi až příjde čas rozloučit.

                                                  

     Dashuri a Dianthe                         Donatello                               Desiree                                       Damon

 

19.1.2017

Rosteme jako z vody . Už nám je 6 týdnů.  Za sebou máme odčervení , chodíme už sami na WC , hezky papkáme z miseček , ale maminčino mlíčko nám stále ještě chutná.

                                                                                      

                                

 

7.1.2017

Naše koťátka už mají 4 týdny a konečně už mají svá jména. Máme 3 holčičky a dva kluky.

                                                 

             Damon                                                          Desiree                                                         Dianthe

                                                                       

                                              Donatello                                                         Dashuri

 

31.12.2016

Dnes slaví náš britský kocour Bonny Moravia Mystery své 8 narozeniny. Byl můj první kocour . Je to jakoby člověk převlečený do kočičího kožíšku. Je moc chytrý , hodný , kouká na mě a ty jeho oči jako by mluvily . Čím je starší , tím více je mazlivější. Zkusili jsme i výstavy . Ale bohužel trvalo dlouhé roky než byla jeho barva uznána a proto jsme začali s výstavami až v jeho 4 letech. Bonny se 6x zúčastnil Mezinárodní výstavy koček a 6x byl Nominován do BIS , 1x BIS vyhrál  už  jako Veterán. Mám z toho velkou radost , že se tak líbí , ale více ho vystavovat nebudeme.

                                                                                    

 

22.12.2016

Některá naše koťátka na fotkách ze svých nových rodin.

                                     

  Beatrix Princess                            Alvin                                         Bonetti Fabio                        Bastien Edmondo

    

              Cammi                            Cathleen                               Cammi                                         Comtesse

   

3.12.2016

Přidávám fotky našich dvou kočiček, které jsou spolu v nové rodině . Lilová je kočička Bianca Bello z vrhu B a modrý je kocourek Cedric z vrhu C. Dnes jsem je navštívila . To jak se mají dobře a jak jsou spokojené je vidět z fotek.  

                                                                          

 

11.10.2016

Koťátka z VRHu C ve svých nových domovech. Nebylo to jednoduché , ale povedlo se mi najít jim všem domovy, kde je mají rádi . Novým majitelům moc děkuji za jejich lásku a péči a za fotky, které dostávám.

 

                               

    Cammi                         Comtesse                               Cathleen                     Cristiano                         Cedric

 

  20.8.2016

Dnes jsme se s Wikym  ( Whiskey Bell Arden) zúčastnili MVK v Ostravě. Wiky soutěžil v kategorii Veterán . Posuzovatele vždycky očaruje těma svýma nádhernýma očima. Opravdu se moc líbil a bylo nám doporučeno s ním dále soutěžit. Ale vzhledem k jeho věku už ho budu vystavovat jen občas a to ve Veteránech. Z Ostravy jsme si odvezli další medaili a pohár za 1.místo. A já jsem se setkala opět se svými přáteli , na což se vždycky moc těším.

                                                             

11.8.2016

Čas letí jako voda a koncem měsíce srpna budou mít své druhé narozeniny kocourci Alberto a Alvin z VRHU A. Byli první a nezapomenutelní. Alvinka se chystám navštívit. Bydlí v nedaleké vesnici , ale Bertík bydlí v cizině a nevím jestli ho ještě někdy uvidím. S majitelkou jsme v písemném kontaktu a občas dostávám i fotky. Z malých kocourků jsou dnes krásní zdraví kocouři . Kluci myslím na Vás a posílám vám oběma jednu "čumáčkovou " Však vy víte .......♥♥

                                                                                             

                                    Alberto                                                                                                                          Alvin

  

17.7.2016

Nedávno oslavila koťátka z VRHu B své 1. narozeniny. Tři z nich jsem měla možnost  navštívit v nových domovech a musím říct , že se všechna mají moc dobře. Čtvrtý kocourek žije v cizině , ale s jeho majiteli jsem v písemném kontaktu . Občas dostávám jeho fotky , za které moc děkuji. Všem majitelům mých koťátek děkuji za krásný domov, který koťátkům vytvořili a lásku, kterou je zahrnují.

                                                         

   Beatrix Princess                         Bastien Edmondo                         Bianca Bello                         Bonetti Fabio

 

23.6.2016

Koťátka rostou jako z vody . Mají už 16 týdnů a před sebou cesty k novým majitelům. Vždycky jsem ráda, když se mi podaří koťátkům najít krásný domov . Ale je to pro mě hodně těžké se s nimi rozloučit. Přece jen jsou to moje děti. Hledáme domov pro poslední kočičku. Vypadalo to, že už domov má, ale nevyšlo to. Kočička je moc hodná, mazlivá. Má ráda děti a spí se mnou v posteli. Je to ona kdo první zjistil jak funguje WC , první okusila granulky a masíčko. Ač byla nejmenší rychle předběhla své sestry . Toto je naše Cammi.

     

                                                                                                                                   

28.5.2016

Zvědaví jak opičky - koťátka mají dnes 12 týdnů a je jich všude plno. Takhle kontrolují , co se děje na ulici.

       

             

6.5.2016

Zítra máme 9 týdnů a na tři z nás už se těší nové rodinky. Volné jsou ještě dvě holčičky - Cathleen - první zleva a Cammi - druhá zprava. Ale i pro ty určitě brzy najdeme krásné domovy. Koťátka se ještě vybarvují a taky se jim časem zabarví očka do zlaté až jantarové barvy. Pak budou teprve krásná. Ale mazlivá jsou už teď.

                                         

 

1.5.2016

Koťátka rostou před očima . Už mají 8 týdnů a váhu přes 1 kg. Jsou to velcí jedlíci . A začínají lumpačit. Běhají čím dál rychleji, hrají si s míčky , plyšovými myškami, mávátky , a když se unaví spí a spí a spí. Je to stejné jako s malými dětmi.

                                                 

                                                        

 

30.4.2016

S velkou radostí píšu tyto řádky . S našim britským kocourkem Whiskym Bell Arden jsme se zúčastnili soutěže ve Frýdku Místku. Kocourek se tak moc líbil, že nejenže si dokončil titul PREMIOR , ale ještě se umístil na 1.místě v kategorii kocourů Kastrátů a taky na 1. místě ve skupině Veteránů . Domů jsme si odvezli 2 poháry a velice krásné posouzení od paní They Friskovec ze Švýcarska.

                              

 

21.4.2016

Pár rychlých  fotek našich mrňousů.

                                                                                                                                                     

 

15.4.2016

Zítra máme 6 týdnů. Den ze dne jsme krásnější a krásnější. Běháme , skáčeme , šplháme a jsme moc roztomilí.

                                  

             Cristiano                                                        Cedric                                                   Comtesse

                                                        

                                              Cathleen                                                               Cammi

                                                                                                              

7.4.2016

Naše koťátka rostou jako z vody. Brzy jim bude 5 týdnů. Pomaličku už zkoušejí příkrmy a taky začali chodit na WC. Každý den dělají nové a nové pokroky. Když příjdu z práce domů a zavolám na ně, okamžitě přiběhnou a chtějí se mazlit. Jen si k nim sednu a mám je všechny na klíně. Už se zase těším na víkend, kdy si jich užiju celý den.

 

                                                                                                                                                    

2.4.2016

Dnes jsem dostala krásnou fotku naši kočičky Beatrix Princess z VRHu B, která žije v chovné stanici Charlesbur spolu se svoji babičkou a dalšími kočičkami.

                                                                                                                                                     

 

31.3.2016

Náš kocourek Whiskey už má 7 let. Před pár lety jsme si ho dovezli z chovné stanice Bell Arden ze Slovenska.

                                                      

 

9.3.2016

Třetí z koťátek z vrhu B - kocourek Fábio žije spolu s dalšími dvěma kočičími kamarády v rodince kde je rozmazlován a milován. A on jim to umí svým kočičím způsobem vracet. Takže jsou všichni spokojeni a já šťastná .

                        

 

28.2.2016

O víkendu se uskutečnila má dlouho plánovaná návštěva Biancy - kočičky z vrhu B v jejím novém domově . Vyrůstá zde spolu se dvěma malými dětmi a společnost ji dělají dva psi. Bylo příjemné vidět jak si se všemi rozumí a jak ji mají rádi.

          

 

27.2.2016 

Dnes jsme dostali nové fotky  Bastiena - barmský kocourek z vrhu B , z jeho nového domova v Berlíně. Roste z něj krásný a dle nových majitelů stále mazlivější kocourek. Nakonec na fotkách je vidět jak je spokojený. A já jsem moc šťastná, že se má tak dobře.

                                                

 9.1.2016    

 Letošní rok jsme zahájili  MVK v Ostravě . Rozhodla jsem se ukázat naše britské kluky. Cíl byl u Wikyho získat    2.CAP a  Bonnyho jsem vzala poprvé do kategorie Veteránů. Kluci se oba moc líbili a byli úspěšní . Domů jsme si nakonec nečekaně odvezli 2 poháry.

                                                           

  Whiskey Bell Arden             CAP + BIS  v kategorii Kastrát        Bonny Moravia Mystery          BIS v kategorii Veterán

TOPlist