Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
             

 Ysabel Channel Charlesbur

INTERNATIONAL  CHAMPION

INTERNATIONAL  PREMIOR

             
Dat. výst. Místo konání Organizace Posuzovatel   Třída Ocenění
             
KOŤATA 3-6 měsíců
12.10.2013 Ostrava ZO Ostrava Alfred Wittich Švýcarsko 12 Ex1
            Nominace do BIS
30.11.2013 Olomouc-Clarion ZO Olomouc Reijers Eric Česká republika 12 Ex 1
  Congress hotel         výběr do Nominace
KOŤATA 6-10 měsíců
4.1.2014 Ostrava 1.SKO Petra Šnajdrová Česká republika 11 Ex1
            výběr do Nominace
22.3.2014       

zámek         

Nový Světlov

Bojkovice

ZO Zlín Reijers Eric

Česká

republika

11

EX1 ,výběr do Nominace

1.místo v soutěži želvovinových koťat 7-10 měsíců

OTEVŘENA TŘÍDA 
 26.4.2014  BRNO Orea hotel Voroněž I  ZO MCC BRNO  Ad de Bruijn  Holandsko  9  Ex1 , CAC
             
  27.4.2014 BRNO Orea hotel Voroněž I   ZO MCC BRNO  Lena Venclíková  Česká rep.  9  Ex1 , CAC
             
 3.5.2014  Havířov ZO Ostrava  Marie Westerlund  Dánsko  9  Ex1, CAC
             výběr do Nominace
  CHAMPION
 10.1.2015  Ostrava  1.SKO  Henry Hornell  GB  7  CACIB
             
 4.10.2015  Ostrava  ZO Ostrava   Marek Chadaj  Polsko  7  Ex1,CACIB
             výběr do Nominace
 28.11.2015  Viničné  ZO CHM  Květoslava  ČR  7  CACIB
     Bratislava 3  Mahelková      Nominace do BIS
 INTERNATIONAL CHAMPION
 27.4.2019  Frýdek Místek  ZO Ostrava  Alexey Shchukin  Holandsko  10  Ex1,CAP
             Nominace do BIS
 24.8.2019  Ostrava   1.SKO   Jarda Pánek ČR  10  Ex1,CAP   Nominace do  BIS
             BEST IN SHOW
 25.8.2019   Ostrava  1.SKO  Helene Reiter  Německo  10  Ex1,CAP                                    Nominace do BIS
             BEST IN SHOW
 PREMIOR
22.9.2019  Viničné  SACHM  Vladimír Isakov  Bělorusko  8  Ex1,CAPIB
     Viničné        Nominace do BIS
 12.10.2019  Ostrava ZO Ostrava Ireneusz Pruchniak Polsko  8  Ex1,CAPIB
            Nominace do BIS         BEST IN SHOW
 13.10.2019  Ostrava  ZO Ostrava Tetiana Boiko Ukraina   8   Ex1,CAPIB
             Nominace do BIS           BEST IN SHOW
INTERNATIONAL PREMIOR 
 10.11.2019 Brno - Semilasso SO Kočky Brno  Marina Vinkel Estonsko   6  Ex1,CAGPIB                Nominace do BIS
             
23.11.2019  Nitra OS Kočky Nitra  Lucie Pánková ČR  6  Ex1,CAGPIB 
             výběr do Nominace
7.12.2019 Olomouc,  SO Olomouc  Alfred Wittich  Švýcarsko  6  Ex1,CAGPIB 
   výstaviště          Nominace do BIS
             
8.12.2019 Olomouc,   SO Olomouc  Světlana Stoliarova Bělorusko   6  Ex1,CAGPIB 
   výstaviště          výběr do Nominace
             
             
             
             
 
TOPlist